QUARDEX TOZ KLOR

QUARDEX GRANÜL  AKTİF KLOR

QUARDEX GRANÜL AKTİF %56`LIK KLOR

%56 Aktif klor içerir. Alkalinitesi ve pH’ı normal açık havuzlarda suda kolay çözündüğü için en çok tercih edilen üründür. Antibakteriyel bir havuz kimyasalıdır. Yosunları yok etme ve bağlı kloru gidermek için kullanılır.

QUARDEX GRANÜL AKTİF %68`LİK KLOR

%68 Aktif klor içerir. Şoklamada kullanılan antibakteriyel bir havuz kimyasalıdır. Yosunları yok etme ve bağlı kloru  gidermek için kullanılır.

QUARDEX %90 LIK TABLET KLOR

%90 Aktif klor içerir. Stabilizatörlüdür. Havuz suyunda oluşmuş yosun, mantar ve bakterilerin öldürülmesi amacıyla kullanılır.

QUARDEX GRANÜL AKTİF %90`LIK KLOR

%90 Aktif klor içerir. Alkalinitesi ve pH’ı yüksek açık havuzlarda kullanılır. Yosunları yok etme ve bağlı kloru gidermek için kullanılır.

UYGULAMA ve DOZAJ

%56’lık  Granül Toz Klor:

Her gün 250-450 gram su ile eritilerek denge tankına uygulanmalıdır.

%68’lik Granül Toz Klor:

100 ton havuz suyu için 300-400 gram kullanılmalıdır.

%90’lık Tablet Klor:

Havuzlarda denge deposu veya taşma kanalından uygulanmalıdır. Normal koşullarda 100 m3 havuz suyu için bir günde 200-400 gr kullanılmalıdır. Tablet aktif klorun en etkin pH aralığı 7 – 7,6 ‘dır. Klorlama öncesi pH bu aralıkta olmalıdır.

Havuza giren insan sayısı, havuzun ve havanın sıcaklığı kullanım miktarını etkileyen parametrelerdir.

%90’lık Granül Aktif Klor:

İyi havalandırılan yerlerde kullanın. Uygun koruyucu giysi kullanın. Gözle, deriyle ve elbiselerle temasından kaçının. Buharlarını ya da tozunu solumayın.

KULLANIM ŞARTLARI

Sadece iyi havalandırılan yerlerde kullanın. Uygun koruyucu giysi kullanın. Gözle, deriyle ve elbiselerle temasından kaçının. Buharlarını ya da tozunu solumayın. Ürünün üzerine suyu asla eklemeyin. Her zaman bol miktarda suyun üzerine ürünü ekleyin.

AMBALAJ ve DEPOLAMA

10-18-20-40-50 kg’lık PE bidonlarda sunulur.

İyi havalandırılmış, kuru, serin, ısı, açık alev ve gün ışığından uzak yerde depolayın. Tüm güncel yönetmelik ve standartlara uyulmalıdır.